Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Iki šv. Kalėdų liko 11 dienų!

Manėt kad pamiršau? Ne, tikrai nepamiršau atidaryti kalendoriaus ir pasižiūrėti, kas jame. Nepamiršau ir įrašo, tiesiog ši diena buvo vienas didelis ir ilgas maratonas, nuo ryto iki pat šiol, atd prisėsti ir parašyti visiškai nebuvo laiko, nors langelis atidarytas dar anksti ryte. Nuo pat ankstaus ryto su mažyliu turėjom krūvas reikalų: gydytojai, komisija, kur peržiūrėjom mažylio raidą, ir valio, ji jau paskutinė, daugiau tokių nebebus ir nebereikės, tikiuosi. O ir mankštelių ciklai, kai sportuodavom ištisai po porą savaičių, jau nebereikės, tačiau ir toliau lankysim baseiną. A... šiandien pirmą kartą su mažuoju dviese keliavom apsipirkti, be niekieno pagalbos, ir sekėsi visai neblogai. Pirmoji sėkmė - gerai prisiparkuoti prekybos centro aikštelėje. Tikiu, daugumai, kurie turi nemažą vairavimo stažą tai tapo lengviau negu išsivalyti dantis. O man, vairuojančiai dar nesenai, tai vis dar šioks toks iššūkis ir mažytė pergalė, kai pavyksta idealiai. Parduotuvėje vaikas buvo tiesiog auksinis: visiškai netrukdė, nezirzė ir nereikalavo, kad užsiimčiau tik juo. Turinčios vaikų mamytės, manau puikiai supranta, kaip kartais gali būti sudėtinga prekybos centruose, elementariam produktų apsipirkimui. Aišku, paskui keliavom namučio, ruošėm vėlyvus pietus ar ankstyvą vakarienę, paskui žaidėm ir snaudėm, Dar pavyko pataikyti ant "live" Mūzos įrašo ir pilnai pasižiūrėti. Dievaži, Gražina nereali moteris, kupina optimizmo, charizmatiška, daili, pasitikinti savimi, tikra moteris iš didžiosios raidės. Aš jos įrašus ir youtube kanalą nuolat seku ir visuomet su džiaugsmu peržiūriu naujausius video įrašus.
Galiausiai, mažylis numaudytas, išvargęs užsnūdo lovytėje. O aš keliauju prie įrašų, o juos pabaigusi, dar turiu supakuoti šventines dovanas. Na, gal dar ne visas, tačiau bent porą privalau išsiųsti vėliausiai rytoj, ir jau pradedu abejoti, ar jos pasieks adresatus iki švenčių, labai tikiuosi.


Tiesa, šiandien gavau vienos parduotuvės reklaminę žinutę, kurioje sakoma, kad iki Kalėdų liko 10 dienų! Nesupratau, ar aš skaičiuoti nebemoku? 😃 Pagal mane, šiandien likę 11 dienų iki Kalėdų, o 10 dienų iki Kūčių. Tai visiškai susimaišiau su ta žinute, bet kadangi matematika nėra stiprioji mano pusė, parašykit komentaruose, ar teisingai skaičiuojam? Kiek dienų liko iki Kalėdų?

Ką gi, kviečiu pasižiūrėti kalendoriaus staigmeną kovo 14 dienai, su muzika:Po šios dienos langeliu radau VENUS nulupamą veido šveitiklį - kaukę, skirtą atgaivinti veido odą ir pašalinti negyvas odos ląsteles. 

Štai tokia mano diena, ir toks mano dienos siurprizas,

Ačiū, kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė

Komentarai