Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Iki šv. Kalėdų liko 14 dienų!

Na va, pagaliau aš namuose. Savaitgalis pralėkė nepaprastai greitai, su gera kompanija, atrodo nieko neveikimas buvo malonus, o širdžiai atgaiva, pagaliau ištrūkti iš namų ir pamiršti buities rūpesčius. Kadangi jau namučiuose, galiu be rūpesčių ir skubos pasižiūrėti, kas po kalendoriumi slepiasi šiandien ir parodyti jums įraše, be skyrybos ir gramatikos klaidų.

Šiandien teko automobiliu pravažiuoti pusę Lietuvos, na, sakyčiau beveik pusę, ir oras visur tiesiog pasakiškas, sninga, balta balta. Aišku, kelias slidus, po sniegu ledas, bet čia jau kita tema. 😁Važiuojant namo širdis dainavo šventines dainas ir žvalgantis, viduje buvo gera, gera... Iki kol liko kokie 10 km iki Klaipėdos, kur mus pasitiko gilus ruduo, plikos gatvės, lietus ir purvas. 😡 Nieko gero, visa gera nuotaika dingo akimirksniu, eh, tikriausiai reikia kraustytis gyventi kitur? Bet tik žiemai. 😆Šiaip, dabar šąla, tai tikriausiai ryt iš ryto, kai reikės vairuoti, gatvės bus tikra ledo arena.

Mažyliui įspūdžių buvo labai daug, aišku, dabar, kai turėtų miegoti, jis vis dar negali užmigti ir vartosi savo lovytėje. Prireiks poros dienų, kol vėl įsivažiuosim į savaitės rutiną. Na, o ši diena, visiškas chaosas ir balansas mums visiems.


Chaosui karaliaujant namuose ir dienotvarkėje, stengiuosi išlaikyti bent dalelę savo rutinoje ir skubu atidaryti šios dienos kalendoriaus langelio, kaip visad, su muzika:Šiandien maniškė staigmena yra kvepaliukai, tuoj pažiūrėsiu, taip moteriški kvepalai ANNAYAKE "Tomo" kvepalai, man kvepia gaiviai, su šiek tiek jaučiamais vaisiais. Kol kas nežinau, ar man patinka, pauosčiau tik iš pakuotės, reikia būtinai išbandyti ant kūno odos.

Faina šiandienos staigmena, ar ne? Kvapai visuomet yra kažkas nuostabaus dovanoms,
Šiam kartui kalendoriaus tiek,

Gėlėta kosmetinė

Komentarai