Iki šv. Kalėdų liko 15 dienų!

Sveikos mano mielosios draugės. Šiandien šeštadienis ir bandau jums rašyti įrašą per mobiliojo telefono ekraną. iPhone telefonas, kuriame niekaip negaliu rasti lietuvių kalbos, na niekaip. Su perkėlimais ir redagavimais nieko doro, nesigauna, o kaip mane nervuoja automatinis redagavimas... Tiesiog mobilusis nėra skirtas tokiems dalykams. Nieko kažkurią dieną pridėsiu ir suredaguosiu, pakoreguosiu ir sutvarkysiu šį įrašą. O kol kas žiūrim kas slepiasi po šios dienos kalendoriaus lapeliu.


Kaip praėjo mano balius? Puikiai, iš tiesų laiką praleidome puikiai, susirinkome visa šeima, pasikalbėjome, pasipliurpėme ir smagiai pasibuvome. Aišku, buvo nuovargio su mažuoju, daug dalyvauti neišėjo: mažasis vis reikalavosi ant rankų, reikėjo anksti miegoti ar sugalvodavo, kad jam atsibodo, nori kažką kito nuveikti ar tiesiog susinervindavo ir pradėdavo verkti. Žodžiu reikalų  su mažuoju buvo, tačiau mielai imčiau jį ir sekantį kartą, mat nepaisant visko, buvome visa šeima. Labai džiaugiuosi, jog mama visą vakarą spindėjo, buvo tikra baliaus karalienė, kaip ir priklauso jubiliatei. Tiesiog, viskas buvo nerealu.


Pasižiūrime kas po langeliu? Ryt būtinai viską sukoreguosiu ir pridėsiu kalėdines muzikos. Kol kas galvoje skamba ši:O ši kartą kalendoriuje radau DAY TOX antioksidacinį kremas veidui. Net neįsivaizduoju, kas tai yra ir ką jis turėtų daryti, kol kas... reikės paieškoti daugiau informacijos.


Ačiū kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė

Komentarai

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...