Iki šv. Kalėdų liko 3 dienos!

Sveikos, mano mielosios,
Iki šv. Kalėdų liko tik 3 dienos, įsivaizduojat? Čia trys dienos su šiandiena! Prisipažinsiu, nieko, ką suplanavau nebespėju, arba beveik nebespėju, tiesiog, reikia tiek daug padaryti, tiek daug nuveikti, o laikas senka beprotiškai greitai.


Šiandien važiavom į miestą pirkti dar daugiau dovanų kalėdoms - tiesiog, labai nemėgstu visko palikti paskutinei minutei ir esu pratusi pirkti gerai apgalvotas ir suplanuotas dovanas. Ryt ryte išvažiuojam į Vilnių švęsti Kalėdas ten, iš anksto tarėmės, kad dovanos bus tik vaikams, o suaugusieji, tiesiog nieko nedovanosim, tačiau vakar, paskutinę minutę žmonės, pas kuriuos važiuojame pranešė, kad visgi dovanos bus visiems. Na ir ką - šiandien lėkėm į parduotuvę, visko supirkti ir rasti, ką kam dovanoti. Eismas žiaurus, mašinų pilnas miestas, o aš už vairo, prie Akropolio aikštelė pilna, nėra kur mašinos pastatyti, aišku po ratuko apsukus radom. Bet žiauriausiai - aš, su nedidele vairavimo patirtimi už vairo, moteris neturinti teisių ir mano vaikas... bandom išvažiuoti iš Akropolio ir, nu neįmanoma, prie išvažiavimo kokį 15 minučių tiesiog stovėjom eilėje. Nelogiška ir nesąmoninga! Aš visad vengiu parduotuvių per tokias šventes ir realiai pirmą kartą pamačiau tiek mašinų ir tokį eismą, kuris realiai stovi vietoje - niekas nevyksta.

Ne išimtis ir pačiame Akropolyje: žmonių milijonas, vos prasibrauni. Ir ne vakare, po visų darbų, ne, dienos metu: na visgi, darbo diena, ką žmonės į darbus neina? Wow, nors, visas dovanas, viską kiekvienam daugmaž apgalvojau ir kruopščiai išrinkau (kiek galima kruopščiai turint parą laiko pagalvoti). Daugumos parduotuvių lentynos iššluotos, ypatingai kosmetikos, didžiausios eilės buvo Douglas, kur klajojo daug pasimetusių vyrukų ir akimis vis ieškojo konsultančių ir bet kokios pagalbos 😁

Tad mes pagaliau namuose, dar važiavau pasiimti vyro iš darbo, pabaigsiu įrašą ir keliausiu supakuoti krūvos šiandien nupirktų dovanų. Nežinau, kaip man seksis iki Kalėdų prisėsti prie kažkokio įrašo? Tikiuosi, jog kaip nors, tad su šventėmis jūsų dar nesveikinu.


Tad šiandien atidarom 22-ąjį kalendoriaus langelį.Po langeliu šį kartą radau šį tą iš Anny kompanijos. Iš pradžių galvojau kad čia skaidrus viršutinis nagų lakas, tačiau ne, čia ANNY "6in1" priemonė nagams "950": stipriklis, nagų lako pagrindas, viršutinis skaidrus nagų lakas, tad realiai tinka naudoti visur, tiek po spalva, tiek ant lako, tiek siekiant sustiprinti nagų lako plokšteles. Manau bus mielai naudojama ir pilnai sunaudota.

Štai tokios mano staigmenos šiandien, beliko vos 2 langeliai kalendoriuje,

Dėkoju, kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė

Komentarai

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...