Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Iki šv. Kalėdų liko 10 dienų!

10 dienų iki Kalėdų! OMG, ar galit patikėti, kaip greitai išpakuosime dovanas? Kaip greitai sėsime prie stalo su artimaisiais? Kaip greitai švęsime? Atrodo viskas dar nesenai buvo taip toli, o dabar, vos kelios dienos. Ar jau spėjote supirkti dovanas? Supakuoti? Papuošti namus?Spėkit, ką vakar veikiau? Ogi man naktimis labai nesimiega, ir aš sėdžiu ir sugebu iki 4 ryto pakuoti dovanas! O taip... ir supkavau tik pusę tų, kurias reikia supakuoti šiems metams. Tiesiog, šiemet dovanėlių šiek tiek daugiau ir norisi jas supakuoti gražiau.

Kadangi miegoti nuėjau tik po 4-tos ryto, šiandien teko keltis 8-tą, greitai praustis ir keliauti su mažuoju svertis ir matuotis, pasirodyti kasmėnesiniam vizitui pas mūsų daktariuką. Sunervino mane šiandien gydytojo požiūris: kai laukti papildomas 40 minučių po savo talono laiko, kai nėra sergančių, o gydytoja sugalvoja šviesti ligos istoriją, ignoruodama esančius su talonėliais, na tiesiog... virš visko. Mes sveiki, ir tokiose įstaigose norime praleisti kuo mažiau laiko ir neprisigaudyti visokių bacilų ir virusų. Be to, vaikas labai norėjo miego, o ir valgymo laikas buvo nebe už kalnų. Galiausiai atsistojau ir pasakiau, jog mes išeinam be vizito, tiesiog, jei mūsų negali priimti laiku, tuomet nereikia, vaikas sveikas, jam nieko nenutiks, jei nepriims. Taigi, tik pasakius mes buvome priimti, tačiau nei mažasis, nei aš nebuvome patenkinti. Na, nelogiška 40-45 minutes laukti po savo talono laiko su mažu vaiku, nelogiška, juolab nebuvo rimtos priežasties, dėl ko mūsų nepriėmė laiku. Tad namo grįžau pikta, vaikas piktas, nei miegojęs, nei laiku pavalgęs. Va, nekokia mūsų diena.

A, dar buvom pašte, išsiuntėm siuntą į Angliją ir paploninom piniginę 25 Eur, tik už siuntimą! Siaubas, dabar galvoju, ar kada buvo panašios kainos? Aišku, siunta svėrė nemažai, bet pernai buvo panašaus svorio ir tikrai tiek nemokėjau. Kažkokios labai prabangios ir brangios tos mūsų šiemetinės Kalėdos... 


Reikalai reikalais, o šiandien atidarysime dar vieną langelį. Ar dar neatsibodo? Sprendžiant pagal tokių įrašų statistiką, jums patinka, todėl bandau iki pat Kalėdų ne tik atidaryti kasdien, bet ir rodyti, kas buvo kiekviename langelyje. Na, kokios dainos norisi šiandien?Kvepalai!!! Tiksliau tualetinis vanduo, tiesa, skirtas vyrams - MERCEDES-BENZ "VIP Club" Pure Woody by Harry Fremont. Elegantiškas, sodrios medienos kvapas, kurio viršutinė nata atsiskleidžia "rafinuotu ir originaliu šviežių obuolių, gaivaus kardamono ir sodriu, ryškiu imbiero akordu. Širdies natą sudaro kvapiųjų šalavijų dvelksmas, kurį sustiprina saldi, žalsva žibuoklių lapų ir snapučių gaiva". Na, o bazinė arba apatinė nata spindi gintaro akortais.

Iš tiesų, man šitas kvapas nerealus, nežinau, kaip patiks mano vyriškiui, mat jis labiau gaivių ir citrusinių aromatų gerbėjas, bet, gal sutiks, nors kelis kartus pasikvėpinti šiuo... vaje, nuo jo sukasi galva, ir viskas aplink tampa vyriška, solidu, elegantiška ir beprotiškai solidžiai seksualu. Mmm... mano uoslei 👍 labai.


Šiandien staigmenos mano vyrui,

Ačiū, kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė

Komentarai