Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Iki šv. Kalėdų liko 12 dienų!

Gruodžio 13 diena, antradienis. Kaip jūsų antradienis? Šiandien prasidėjo pilnatis, o su ja, dažnai ir visokios nesąmonės. Aš kažkaip nelabai linkusi tuo tikėti, tačiau pilnaties ir visokių kvailų bei beprotiškų įvykių sutapimų tiesiog negali nepastebėti. Kol kas nieko ypatingo ar keisto nenutiko, tiesiog įprastinė diena, tačiau kadangi gruodį skaičiuojame dienas iki Kalėdų, kviečiu jus kartu atidaryti šios dienos advento kalendoriaus langelį.


Kaip jau sakiau pradžioje, man ši diena rami: iš ryto su mažuoju važiavome mankštelių, per kurias Martynas visaip kaip protestavo ir nerodė jokio noro sportuoti. Atrodo, kad atėjo toks metas, kai vaikas aiškiai ima rodyti kas jam nepatinka ir nebedaro tai, ko nenori daryti. Po pietų lėkėme į baseiną, kur tiesą pasakius vaikas nebuvo patenkintas, bet kažkaip prasilaužėm, ir treniruotė buvo visai vykusi, jau noriai neriam į vandenį bei noriai ir savarankiškai atliekame plaukimo judesius, aišku, kažkiek ir paplaukiame, tačiau paleisti vieno ilgesniam laikui dar negalima. Pavakare grįžom namo, pagaliau atidariau kalendorių, paskui abu pavalgėme ir tuoj keliausime abu nusimaudyti, mat chloro kvapas atrodo įsigėrė ne tik į plaukus, bet ir į odą. Na o vėliau, mažylis keliaus miegoti. Tad tokia labai įprasta, nieko ypatingo neturinti diena, tačiau beveik visa praleista ne namie.Ką gi, vakarui dar turiu planų pabaigti kūno priežiūros įrašą, tačiau nežinau, ar pavyks, o kol kas kviečiu pagaliau pasižiūrėti, kas po tuo 13-tuoju langeliu:
Tai DOUGLAS "Naturals" dieninis veido kremas sausai odai su organiniu argano aliejumi. Pakuotė nedidelė, tačiau tuo ir žavi tokie kalendoriai, turiu galimybę išbandyti daug produktų, kurių galbūt šiaip nepirkčiau. O išbandžiusi, žinočiau, ko noriu, ką pirkčiau, o ko nesirinkčiau. Tad kol kas, visi 13 kosmetikos gaminių man patiko, ir bene visi iki šiol nebandyti, tad bus įdomu ir smalsu, kaip kuris produktas tinka ir patinka.

Šiandien staigmenų tiek,

Ačiū, kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė

Komentarai