Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Iki šv. Kalėdų liko 18 dienų!

Šiandien gruodžio 7 diena, ir šiandien yra mano pačios gražiausios, geriausios, tobuliausios ir nerealiausios pasaulyje mamos gimtadienis, šiemet jau jubiliejinis. Kol kas nežinau ar skambinti mamai, ir ar sveikinti, mat savaitgalį jos laukia balius - staigmena. Ša, tik niekam nesakykit, 😁 nes mama kol kas nieko nežino, nei kas nei kaip, nei kokios dovanos jos laukia. Tad taip, tikriausiai šį savaitgalį įrašų nebus, nebent prisėsiu ir parašysiu kas buvo kalendoriuje, o su kosmetikos apžvalgomis, dar nežinau, bet spėju, jog nelabai man išeis. 

Mūsų šiandiena buvo visiškai įprasta daugumai dienų: sportavom mankštelėse. Žinot, keista, kad mano vaikas nuo antro savo gyvenimo mėnesio turėjo labai daug mankštų ir masažų, pirmieji jam buvo ypač skausmingi, kadangi gimė su kreivakaklyste. Iš esmės, kol laukiausi ir nešiojau savo pilvelyje, jam ten nebuvo pakankamai vietos ir didžiąją laiko dalį praleido gulėdamas nepatogioje pozicijoje. Gimus, ta problema taisoma iki metų laiko mankštomis ir masažais, arba metukų laiko vaikučiams atliekama kaklo operacija. Juokingiausia, kad pirmosios mankštelės buvo tikrai skausmingos, tačiau didžiausi skandalai ir nepasitenkinimas iš vaikiuko pusės rodomi būtent dabar, kai pagaliau problemą išsigydėme ir keliaujame į paskutines 2 savaičių trukmės mankštas. Oi, tas mano vaikas, visą rytą barėsi ir burbėjo, kaip nenori sportuoti, nenori stotis, nenoriu žingsniuoti... 😏 Tad mūsų rytas prabėgo sportuojant, paskui važiavom į paštą, gavau kelis siuntinukus su visokiomis smulkmenomis. Galiausiai parvažiavom namo, virėm valgyti, ir toliau, tikriausiai jau nieko keisto: žaidėm, miegojom, aš valiau namus ir pagaliau, galiu trumpam prisėsti prie šiandienos kalendoriaus įrašo ir pasižiūrėti pati, kokia mano šios dienos staigmena.


7-tas langelis labai labai mažytis, tikriausiai pats mažiausias visame kalendoriuje ir kažkodėl, turiu keistą nuojautą, jog žinau, kas čia gali būti. Taip, ko šiandien klausysimės? Norisi kažko tokio "padam-padam", žasimingo, linksmo ir seksualaus. Po mažyčiu langeliu, kaip ir įtariau, slėpėsi ampulė, atrodo veido odai - BELLESSENCE "Hydro Splash" drėkinanti esencija. Bus manau pakankamai įdomu išbandyti, tik tiek, kad būtinai reikės paieškoti daugiau informacijos apie produktą, mat ant pakuotės jos nėra ir nelabai aišku kaip ir su kuo čia ji valgoma, turiu galvoje, kaip naudojama. 

Tokios 7-tos dienos staigmenos manęs laukė kalendoriuje,
Ačiū, kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė

Komentarai