Iki šv. Kalėdų liko 2 dienos!

Sveikos mielosios! Jau rytoj į mūsų duris pasibels Kūčios, rimties, susikaupimo ir šeimos metas, o po jų - pakuosime dovanas ir džiaugsimės gražiausiomis metų šventėmis. Na, o kol kas, lukštename kalendoriaus langelius ir su mažomis staigmenomis laukiame atrėjančių šv. Kalėdų.


Vakar iki pat vėlumos, užmigdžius mažylį, sėdėjau ir pakavau krūvą dovanų, kurias Kalėdų senis anksti ryte atneš mažiems ir dideliems. Darbas nėra labai lengvas, kad ir kaip stengiesi, vistiek, nesi profesionalus dovanų pakuotojas ir kažkur išeina ne taip, kaip nori ir ne taip, kaip tikiesi. Tačiau nesvarbu, svarbiausia gi, parodytas dėmesys artimajam ir noras nudžiuginti.

Šiandien atsikėlėm anksti ryte ir namuose prasidėjo tikras balaganas: lakstymas po namus bandant nepamiršti vieno ar kito daikto, bandymas viską sutalpinti į turimus krepšius ir labai stipriai neapsikrauti. Tačiau daiktų vistiek išėjo labai daug, aišku, kažkodėl mažylio krepšiai didžiausi ir jų daugiausia. Orelis išvažiuojant tikras siaubas - lyja, apsiniaukę, tamsu ir visai nešventiška...

Pagaliau mums pavyko kažkaip susiruošti ir esame pakeliui į Vilnių, važiuojame visoms Kalėdoms ir kol kas tikimės smagaus ir nuotaikingo laiko. Šiandien reikės padėti susiruošti maistą Kūčių vakarui, susėsime pabendrauti ir pasibūti. Todėl žinau, kad laiko, skelbti šitą įrašą tikriausiai nebus, todėl noriu paskelbti dabar, kol dar turiu kelias laisvas minutes.


Taigi, priešpaskutinis langelis - tam-taram-tam-taram, būgnai ir muzika.O šiandien po langeliu slapstėsi ANNAYAKE "Ultratime" paakių kremas nuo raukšlių, maniškis iš Douglas kaip tik eina į pabaigą, tad džiaugiuosi, jog nenusipirkau naujo, bandysiu šį.

Tokios šios dienos staigmenos pas mane,

Ačiū, kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė

Komentarai

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...