Iki šv. Kalėdų liko 7 dienos!

Sveikos merginos,
Kaip jūsų sekmadienis? Ką šiandien veikėte? Kokios jūsų nuotaikos? Mano diena šiandien buvo pakankamai įtempta, visokių reikalų ir reikaliukų, smulkių darbelių ir malonios veiklos. Ir nė minutes prisėsti ir atsigerti elementarios arbatos. 

Kalendorių šiandien atidariau ryte, labai anksti ryte, ir nuotraukas dariau su elementariu kambario apšvietimu, todėl atsiprašau už šešėlius nuotraukose. Visgi, tai, kas buvo langelyje aiškiai matosi, ir gal nelabai erzins akis? O šiandien, man asmeniškai kalendoriaus staigmena labai labai maloni.

Rytas prasidėjo nuo trupučio laiko sau, be jau įprasto mano vaiko rutinos, susitvarkius krūvą skalbinių, prisėdau ir susitvarkiau bei persilakavau nagučius. Buvo metas, mano raudonas lakas jau buvo aprupėjęs, o ir parduotuvėje ant jo išbandžiau kelis skirtingų spalvų lakus, todėl atrodė visiškai nekaip.

Na aišku, elementarus maisto ruošimas, sekmadienis mūsų namuose kepsnių, orkaitėje keptų bulvių ir salotų metas. Mano vyro skrandžiui šventė, mat darbo dienomis stengiuosi, kad valgytų sveikesnį, mažiau kaloringą ir mažiau riebų maistą. Kol laukiau baigiančio kepti maisto, užmaišiau šokoladinį varškės pyragą. Jį vyras ryt nešis į darbą kolegoms, nors pripažinsiu, labai gaila, jog negaliu atsipjauti gabalėlio ir paskanauti. 😭 Tikiuosi viskas pavyko puikiai. 👌

Galiausiai visi trys keliavome puošti savo Kalėdų eglutės! Pagaliau! Viršuje nuotraukoje matote eglutės kamputį, taip, šiais metais nusprendėme puošti dirbtinę, nors kaip tik labai norėjosi tikros, tačiau, vaikas dar mažas, galvoju, kad eglutė ir taip ne kartą virs žemėn, todėl didelė rizika, kad tikros šakos krisdamos lūž ir ji nebeatrodys tokia graži, kaip turėtų. Be to, šiemet visi stikliniai žaisliukai tebeguli savo dėžutėse: viskas, ką kabinome ant žaliaskarės buvo nedužtančio: plastikas, metalas ir medžiaga. Galbūt kitais arba dar kitais metais bus galima sukabinti ir stiklo žaisliukus. 

Aišku, smagiausia eglutės puošimo dalis buvo ta, jog aš ir vyras kabiname ant eglutės žaisliukus, o mažasis juo nukabina! Ir taip, vieną po kito 😁, aišku, jam smagu, jam įdomu, jam viska nauja... Galiausiai tam ir skirtas šis pasaulis - tyrinėti, pažinti, liesti, o mažiesiems, ir seilėti, tad leidome sūnui džiaugtis tuo, ko nori. Galiausiai jis rytoj pamatys pilnai papuoštą eglę, jei vėl nesugalvos nurankioti visų žaisliukų. 😀


Tokia mūsų šeimyniškų rūpesčių ir džiaugsmų kupina sekmadienio diena. Ką ji, anksčiau ar vėliau ji baigiasi, ir metas pasižiūrėti, kas slepiasi po mūsų kalendoriaus langeliu. Šiandien pas mus gerai žinomas ir gerai vertinamas brandas - STARSKIN paakių kaukė, skirta drėkinti jautrią odą, išlyginti raukšleles ir pašviesinti. Manau ją pabandysiu pakankamai greitai, artėjančių švenčių sūkurio metu.

Štai tokios, malonios, šios dienos staigmenos,

Ačiū, kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė

Komentarai

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...