NIMFĖ kietieji kvepalai "Myliu"

Kietieji arba balzaminiai kvepalai man nėra naujiena - jau labai senai buvau pastebėjusi mugėse, parduotuvėse ir internete. Tačiau apie kietuosius kvepalus sklando legendos, kad jie visiškai nelaiko ant odos, kvapas greitai išgaruoja ir tenka tepliotis labai dažnai, vos ne kas pusvalandį. Man norisi pasikvėpinti ir bent kelioms valandoms pamiršti. Na ir tepamas pirštu riebus produktas ant odos nėra malonus reikalas - man nepatinka vazelinas indeliuose, tepamas pirštais, nes dažnai turiu ilgesnius nagus, nes po padengimo reikia valyti rankas, tad arba turėti servetėlę arba kažkur nusiplauti rankas - nu vienas vargas. Bet... šiais metais nusprendžiau pagaliau imti ir išbandyti, nes maža pakuotė atrodo labai patogi įsimesti į rankinės kosmetinę, neužima daug vietos ir smalsumas kamuoja kaip ten su kvapais ir išlaikymu.

Mano rankose lietuviški Nimfės kvepalai "Myliu", žadantys dovanoti citrusinį aromatą.


Produktas: NIMFĖ kietieji kvepalai "Myliu" 
Gamintojas: UAB "Natūralūs turtai". Pagaminta Lietuvoje
Tūris: 15 g
Kaina: 12 Eur
Kur galima įsigyti: nimfė, Amatų namai, local House, Žemyna
Kvapo kategorija: citrusiniai

Gamintojo aprašymas: Jei norite mintimis nusikelti į Viduržemio pakrančių sodus, pilnus apelsinmedžių, mandarinmedžių ar citrinmedžių, tai šie kvepalai - būtent Jums. Pasikvėpinusios šiais kvepalais, jausite gaivų citrusinių aromatą su nerolio natomis, šiltai apglėbtus rožės dvelksmo.

Senovėje - kietieji kvepalai buvo labai populiarūs. Turtingieji juos dažniausiai nešiodavosi gražiuose, tam skirtuose pakabukuose ant grandinėlės. Viduramžiais kietieji kvepalai buvo pripildyti benzoinių dervų mišiniu, gintaro, rožių, muskuso kvapais ir dažniausiai būdavo būdas paslėpti nemalonius kūno kvapus.

Šiais laikais kietieji kvepalai patogūs tuo, kad jie neužima daug vietos, patogu įsimesti į rankinę, nepamainomi keliaujant.

NAUDOJIMAS: Kietuosius kvepalus patrinti pirštu ir tepti tiesiai ant kūno. Dažniausiai kvėpinamos pulsuojančios kūno vietos - kaklo sritis, riešai ir dekoltė. 


NATOS: geltonas mandarinas, damasko rožė ir nerolis.


Pakuotė. Nedidelė metalinė dėžutė su atsukamu dangteliu. Pakuotė labai paprasta, bet man asmeniškai nelabai patinka pirštais kabinami produktai, tačiau su kietaisiais kvepalais kitaip nėra įmanoma. Šio gamintojo kvepalai vienas nuo kito skiriasi tik etiketės paveiksliuku - šiuo atveju smulkios, tapytos pievų gėlės aplink etiketės kraštelius.

Konsistencija indelyje kieta, balzaminė. Masažuojant pirštu - lengvai, labai minimaliai tirpsta ant odos.


Sudėtis: Hidrolated Soybean Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha Isomethyl Ionone, Linalool, Limonene, Geraniol.


Kvapas. Tikriausiai reikia pradėti nuo paties svarbiausio - norint, kad priemonė kvepėtų kelias valandas ir nereiktų skųstis, kad kietieji kvepalai visiškai nelaiko, - būtina dengti gana storu sluoksniu ir negailint priemonės. Aišku, paskui reikia kantrybės, kol šiek tiek pasigeria į odą, bet dengti riebiau verta. Jei dengiu plonyčiu sluoksniu, ant mano odos jaučiamas apie valandą, tuo tarpu riebus sluoksnis leidžia priemonei išlikti 4-5 val. Ir tai yra visai geras laikas. Savaime suprantama, kad kietieji kvepalai neturi šleifo ir nebus jaučiami per metrą nuo odos - kvapas gana subtilus ir intymus, tačiau jaučiamas priėjus šiek tiek arčiau.

Gamintojas žada, kad aromatas kvepės Viduržiemio regiono sodais, pilnai citrusinių vaisių, tad prieš perkant lyg ir galima galvoti, kad kvapas bus citrusinis (ką ir sako gamintojas), bet man čia grynų citrusų tikrai nėra, o neperskaičius aprašymo, niekada nepagalvočiau, kad reikia tikėtis citrusinio kvapo. Mano uoslei citruso čia mažoka, gal vos kruopelė, užuomena... "Myliu" mano uoslei yra švarus, gaivus aromatas su švelnia smilkalų nata. Hmmm... staigmena, nes visiškai ne tokio kvapo tikėjausi pagal aprašymą ir tada kyla klausimas - kaip kvapą kitaip išsirinkti, jei ne pagal aprašymą? Sudėtinga, nors turiu pripažinti, kad kvepia maloniai ir ne per stiprūs biurui; pakankamai ilgai išlieka ir labai patogūs įsimesti į mažą rankinę bei atnaujinti dienos metu.




Ačiū, kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė

Komentarai

  1. Sveiki!
    Kodėl šįkart neparašėte, kad labiausiai patiko ir nepatiko? Visada būna įdomu greitomis “užmesti akį”. 🙂
    O šiaip aš nesuprantu tų kietųjų tepamų kvapų. Visada pagrindas būna nerolis, kuris kvepia kažkaip senoviškai. O ir pakuotės galėtų būti patogesnės. Iš principo, čia tiesiog kvepiantis vazelinas. Tai kodėl nesupakavus jo į išsukamą tūbelę?
    Gal tiesiog tai produktas ne man ir niekada nepirkčiau. Tokia atgyvena. Yra žymiai geresnių produktų, kad ir tų pačių parfumuotų kūno kremų. Bet ačiū, kada parašėte. Tokia nostalgija pajutau, kai buvau vaikas/paauglė, tai turėjau kažką panašaus. 🙃🙈

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Kvepaluose niekuomet nerašau :) nusistovėjusi tradicija apie aromatus tiesiog pasakoti.

      Greičiausiai skonio reikalas? Aš niekad neturėjau kietųjų kvepalų ir dabar labai džiaugiuosi išbandžiusi - labai patogu pasiimti su savimi kad ir į kišenę, tad man kol kas tokio tipo kvepalai nėra atgyvena, o ir šiaip man regis išgyvena kietieji, tepami kvepalai renesansą :)

      P.S. man parfumuotas kūno kremas nesulyginamas dalykas - pasitepus kvepi kelias valandas, o kaip paskui padengti pakartotinai, dienos metu? Traukti darbe tūbą kremo ir tepliotis? Aišku skonio reikalas, bet kietieji kvepalai ženkliai geriau :)

      Panaikinti

Rašyti komentarą