Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Iki šv. Kalėdų liko 24 dienos! Douglas Beauty advento kalendorius (1 diena)

Ar jaučiat? Iki šv. Kalėdų liko vos 24 dienos! Šiemet dienas bandysime skaičiuoti kartu, kasdien vis atidarant Douglas advento grožio kalendorių.

Kol kas namučių šventėms dar nesipuošiau, nežinau, jei mano sūnus būtų truputį vyresnis, galbūt jau būčiau traukusi iš sandėliuko šventines puošmenas ir dabinusi namus. Kol kas planuoju tai daryti sekančios savaitės pabaigoje, tačiau ar pavyks, bus matyti 😊Tad šventinės nuotaikos kol kas mūsų namuose nė kvapo. O jūs, jau puošiate namus? Kada planuojate tai daryti?

Aišku, labai gaila, kad nėra sniego, net nėra normalaus šaltuko, tai kur čia tu žmogau tas artėjančias šventes jausi? Juk Kalėdos turi būti baltos, užklotos sniego patalu; ir šaltos, kad net tvoros poškėtų... Deja, kol kas nieko panašaus. Nors, girdėjau Vilnius pasidengęs baltu patalu, net pavydu, tikimės tokio sulaukti ir Klaipėdoje.


Douglas grožio kalendorių įsigijau visai nesenai. Pagalvoju, jog švenčių laukti kasdien nudžiuginant save mažyte staigmena yra daug maloniau ir smagiau. Aišku, aš norėjau advento kalendoriaus su dekoratyvine kosmetika, bet deja deja, nusipirkti jo negavau, tad tenkinsimės įprastu. Jei nežinote, primenu, kad šiandien gruodžio 1 diena 😜, jei pasirūpinote advento kalendoriumi nepamirškite, atidaryti pirmojo langelio. Pasižiūrim, kas slepiasi po mano kalendoriaus langeliu?


Palaukit, prieš pakuojant, leidžiam kokią Kalėdinę dainą, visu garsu ir tik tada laužiam pirmojo langelio užraktą. Ar ši, tiks?O ten slepiasi... VENUS "Aqua 24" drėkinamasis veido kremas. Gal ir nelabai šventiškas gaminys, tačiau, labai malonus veido odai, pasitepus oda jaučiasi šilko švelnumo ir gerai sudrėkinta. Kai patestuosiu daugiau, būtinai papasakosiu plačiau.
Kol kas tiek, kitus langelius paliekame sekančioms dienoms,
Gėlėta kosmetinė

Komentarai

  1. Kaip įdomiai, gavau dovanų vokišką tokį advento kalendorių, bet dovanėlės - kitos

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Kaip įdomiai, aš galvojau kad visose šalyse kalendoriaus turinys toks pat :)

      Panaikinti

Rašyti komentarą