SHIK "Renaissance Rose" tualetinis muilas kreminis su rožių aromatu
Muiliukai! Ar dar kas naudoja gabalinius muilus? Nes man labai patinka gabalinis muilas - ir plastiko atliekų mažiau ir patogiau naudoti. Buvo laikas į naudojau tik skystą muilą ir į normalų negalėjau pažiūrėti, bet šiuo metu, per kelis metus įpratom prie gabalinio ir tik dėl vaiko dar kartas nuo karto perkamas skystas. Šį kart apie Shik muilą - labai girdėtas vaikystėje per TV, kai moterys ilgom spalvotom suknelėm svajingai eidavo gėlių aromato link. Norėjau to muilo, greičiausiai vien dėl tų gražių ilgų suknelių 😆 Šiai dienai juokinga, bet kai pagalvoji - reklama veikė puikiai, tik gal ne tą auditoriją. O šiai dienai muilą įsigijau dėl kvapo ir šį kart trumpai pasakoju apie potyrius naudojant.