DRESDNER ESSENZ "Sunny Smile" citrusų ir kiparisų kvapo koncentruoti vonios putų milteliai
Nėra nieko geriau, nei šaltą dieną praleidus lauke, vakarą pasitikti šiltoje, kvapnioje vonioje. Nors šį sezoną neturiu prisipirkusi labai daug skirtingų aromatų vonios priemonių, tačiau kelios naujos yra ir šį kart apie vieno karto priemonę, kuri užvadinta putomis, bet yra miltelių pavidalo. Iš vokiškos Dresdner Essenz kompanijos su saulėta šypsena.
Produktas: DRESDNER ESSENZ "Sunny Smile" citrusų ir kiparisų kvapo koncentruoti vonios putų milteliai
Gamintojas: "Li-iL" GmbH. Pagaminta Dresden, Vokietija
Paskirtis: vonios procedūroms
Tinkamas tipas: visiems
Labiausiai patiko: aromatas
Labiausiai nepatiko: nesaugūs kvepalų ingredientai
Tūris: 60 g
Kaina: mokėjau 0,66 Eur
Kur galima įsigyti: Eurokos, Thomas Phillips
Ką žada gamintojas: Dėka puoselėjančio komplekso su alantoinu ir kviečių proteinais, puoselėja odą bei apsaugo nuo išsausėjimo.
NAUDOJIMAS: pilti į vonią kartu su stipria srove tekančiu vandeniu.
Pakuotė. Vienkartinis, plastikinis maišelis su viduje esančia priemone. Man labai gražios šios kompanijos pakuotės - visuomet ryškios, pataikytos į temą - ir šiuo atveju - Itališkas kaimo vaizdelis su kiparisais ir laukais, nudažytais besileidžiančios saulės. Na tiesiog gražu!
Kvapas labai malonus, intensyvus citrusų ir spygliuočių kvapas. Melancholiškas, saulėlydį menantis.
Konsistencija geltono spalvos milteliai. Ech... šį kart pamiršau nufotografuoti kaip atrodo išimta iš pakuotės. Milteliai, kurie supilti į vandenį tirpsta ir putoja.
Sudėtis: Maris Sal, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Hydrated Silica, Parfum, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Sodium Chloride, Citrus Sinensis Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Coco-Sulfate, Hydrolyzed Wheat Protein, Allantoin, Glycerin, Sodium Sulfate, Sodium Citrate, Sodium Carbonate, Aqua, Linalool, Limonene, CI 45350, CI 14700.
Poveikis. Tai putojanti vonios priemonė su švelnesniais ir stipresniais paviršiaus aktyviaisiais junginiais, todėl gerai valo ir putoja, bet gali šiek tiek sausinti jautrią odą. Sudėtyje yra drėkinančių ir raminančių medžiagų (glicerinas, alantoinas, saulėgrąžų aliejus), kurios padeda sumažinti dirginimą. Kvapiosios citrusų medžiagos ir dažikliai suteikia malonų kvapą bei spalvą, tačiau jautriai ar alergiškai odai gali kelti sudirgimo riziką.
Supilti į vonią milteliai gana greit tirpsta, nudažo vandenį ryškia geltona spalva. Tekant vandeniui, susidaro labai gausus kiekis putų, kurios paskui palaipsniui tirpsta ir sproginėja. Po visą vonios kambarį pasklinda malonus, stiprus citrusų ir spygliuočių kvapas... Malonu...
Dar būnant vandenyje jaučiu, kad ant odos pasidengia plonytė plėvele, tačiau labai keista, kad ji visiškai nepasunkina odos, neerzina ir jaučiama labai minimaliai. Atrodo lyg oda būtų minimaliai padrėkina, palepinta ir ja pasirūpinta. Bet žinote, kas fainiausia? Tokio tipo priemonės padeda atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir varginančias mintis, pailsėti, persikrauti ir būtent dėl to šaltuoju sezonu myliu kvapnias, šiltas, ilgas vonias.
Ačiū, kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė
📍 Šiame įraše ant mano nagų GOLDEN ROSE "Paris" nagų lakas Nr.213.



Komentarai
Rašyti komentarą