Apie mane

Sveikos būsimos draugės,
Susipažinkime!!!

Lengvai romantiška, lengvai išprotėjusi, plačiai atvertomis su smalsumu į pasaulį žvelgiančiomis akimis - tikriausiai toks apibūdinimas geriausiai atitiktų mano asmenybę.

Tikiu, jog kiekviena diena su brėkštančia aušra atneša mums kažką naujo, kažką nepatirto, tik mes, atbukę nuo kasdienybės rutinos, besisukdami kaip voverės rate nenorime, nematome arba nesugebame tų dovanų priimti.

Sustokite akimirkai, paklausykite tylos, išgerkite puodelį arbatos su tango šokančiais rudeniniais lapais, išsimaudykite šviežutėliame sniegelyje; išgirskite sprogstančių pavasarinių lapelių muziką; pajauskite kaitrios saulės glamones ant veido...


TRUMPA DOSJĖ:
Esu: Ingrida, tačiau dažniausiai įvardinsiu save tinklaraščio vardu "Gėlėta kosmetinė"
Gyvenu: Lietuviškasis pajūris - Klaipėda
Gimiau: 1987 gruodžio 21 d.
Ūgis: 1,60 cm
Sveriu: 46 kg
Mano akys: žalios
Mano oda: sausa, brandi, linkusi į dehidrataciją, truputį jautri/ šviesios spalvos
Mano plaukai: natūralūs, porėti, rudos spalvos (yra raudono atspalvio), pradėję žilti
Man patinka: kosmetika, skaitymas, istorija, muilo gamyba, rankdarbiai, muzika, gyvūnai, kelionės, gamta... Tikriausiai lengviau būtų išvardyti, ko nemėgstu :)
Kredo: Gyvenime vadovaujuosi keliomis taisyklėmis:
 1. Kasdien sužinoti kažką naujo, patirti kažką nepaprasto, mėgautis smulkmenomis. 
 2. Nieko nėra neįmanomo, dažniausiai tik trūksta noro.
 3. Būti savimi, išlikti savimi, patikti sau, mylėti save.


Kosmetika mano gyvenime užima nemažą dalelę. Tik nesupraskite manęs klaidingai - nesu pernelyg išsidažiusi princesė. Aš mėgstu natūraliai pabrėžti bruožus, gautus iš tėvų, veido linkius, suteiktus gamtos. Ir žinoma, turėti mažytes moteriškas paslaptis - paslėpti tai, kas galbūt man nelabai patinka 😊 Va būtent čia mano didžiausia pagalbininkė kosmetika, padeda būti, atrodyti ir jaustis savimi, tik truputį gražesnei ir truputį labiau savimi pasitikinčiai...

Aš mėgstu naujoves, esu smalsi ir labai dažnai suteikiu galimybę labai įvairioms priemonėms atsidurti mėgstamiausiųjų sąraše, nepriklausomai nuo jų populiarumo ar kainos. Tiesiog imu, bandau, tiriu, o tuomet jau rašau.

Aš nesu profesionalė, greičiau aš kosmetikos kritikė, priekabiai ieškanti tos idealios priemonės. Todėl prašau mano tinklaraštį vertinti tik kaip patariamojo tono puslapį. Kritikuokite, diskutuokite, pridėkite savo patirtį, rekomenduokite, komentuokite, rašykite man... kiekviena idėja leis man surinkti dailius karolius, tobulėti, o kartu augti, plėstis ir bręsti "Gėlėtai kosmetinei".Jūsų, Gėlėta kosmetinė

Komentarai

 1. Tik truputuką :D O šiaip labai daug nuotraukų bloge, kur aš gerai matausi :D
  O kodėl Karolina jūs galvą palenkus, akių nesimato ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveika, nominavau Tave Very Inspiring Blogger Award. Jei idomu, lauksiu posto :)

  http://beautybyzivile.blogspot.com/2015/02/very-inspiring-blogger-award.html

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labas :) (Tikiuosi nepyksi, kad tujinu, kazkaip man paprasčiau taip.) Ačiu tau už tai, kad rašai ši bloga, man jis pasirode idomus :) Tiesa, dekoratyvines kosmetikos nenaudoju (nebent nagu laka), bet postai apie kuno, plauku, veido priežiuros priemones labai idomus. Patinka, kad išskiri spalvomis sudetinius komponentus. Butinai seksiu kitus tavo irašus :) Ačiu tau! Ir sekmes ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas Aušra :)
   Gerai, kad kreipiesi tu, man taip netgi labiau patinka nei oficialus ir formalus jūs :) Labai ačiū už tavo komentarą ir ačiū už komplimentą. Malonu, kad jungiesi prie skaitytojų rato. Kviečiu išsakyti ir pastabas bei pageidavimus :)
   Gražaus, saulėto savaitgalio, Aušra ;) Iki susirašymo ;)

   Panaikinti

Rašyti komentarą