2019 pavasario - vasaros tendencijos: populiariausios plaukų spalvos ir aksesuarai plaukams

Kantrybės, mielosios... Taip taip, jau sulaukiau jūsų klausimų, kur dingo tendencijų įrašai? Ar jų dar bus? Kur plaukų tendencijos? Kokias tendencijas dar planuoju daryti? Kadangi vasaris man buvo sunkus, ir kovo pradžia visai nedžiugi, niekaip nepajėgiau laikytis numatyto grafiko ir visas tendencijas baigti iki kalendorinio pavasario, na niekaip, kad ir kaip norėjau. Tendencijų dar laukia aštuoni įrašai (su šiandieniniu), tad kalbėti dar tikrai yra apie ką.

Kalbant apie plaukus, tendencijų apžvalginiuose įrašuose darydavau vieną ilgą įrašą, kur bandydavau viską sutalpinti, bet jis visuomet būdavo itin ilgas ir sudėtingas sekti, kad galiausiai nusprendžiau skaidyti į dvi dalis. Dalijimas labai pasiteisino per praėjusį sezoną - atskirus įrašus man daug lengviau paruošti, o jums regis ir maloniau tokius matyti. Šią savaitę dar pakalbėsime apie kirpimus ir šukuosenas, o kol kas noriu pristatyti pirmąją dalį - aksesuarus plaukams bei plaukų spalvas. 

ČIA
PLAUKŲ SPALVOS

1. Tamsiai rudi, šokolado atspalvio plaukai


2. Pelenų spalvos (tipiškos lietuvaitės) plaukai


3. Natūraliai "ryža"(oranžinė) spalva


4. Auksinės blondinės atspalvis


5. Platininė, akivaizdžiai balinta, blondinė


6. Švelnūs pasteliai atspalviai


7. Neoniniai atspalviaiPLAUKŲ AKSESUARAI:

1. Matomi plaukų segtukai


2. Įvairūs, puošnūs ir kūrybiški plaukų segtukai


3. Plaukų segtukas, sujungtas su auskaru


4. Įvairių medžiagų aksesuaras, skirtas apvynioti ir užtvirtinti surištą kasytę


5. Kaspinai ir juostelės


6. Aksesuarai iš nėrinių ir tinklinio audinio


7. Gėlės plaukuose


8. Princesiškos tiaros


9. Skarelės plaukuose


10. Sportinio stiliaus plaukų juostos


11. Lankeliai ir plaukų juostos


Kas svarbiausia 2019 pavasario - vasaros populiariausiuose plaukų spalvose ir aksesuaruose plaukams?

Tikriausiai pirmiausia reiktų pradėti nuo populiariausių sezono plaukų spalvų ir atspalvių. Tendencijų esmė yra atspalvių natūralumas ir šilti tonai. Jei turite raudonus, rudus ar blondinės plaukus, šį sezoną galite pasileisti kasas ir visiškai jų nedažyti! Ir tas mūsų pilkų lietuviškų pelyčių/ pelenų atspalvis šį sezoną tarp madingiausiųjų! Moteriškumas, natūralumas ir šilti tonai... Išimtys būtų tik pastelinėms spalvoms, kurios retai įsipaišo tarp moteriškų tendencijų, nors į natūralumo rėmus niekaip neįkištumėme... Ir nors tarp tendencijų turime platininę blondinę ir neoninius atspalvius, tačiau regis jie nėra tarp pačių populiariausių. Regis platininė blondinė iš viso po truputį kas sezoną praranda savo populiarumą...

Kalbant apie aksesuarus plaukams, tikriausiai vėlgi reiktų išskirti pirmiausia idėją - čia pastebime aiškų moteriškumą, princesiškus aksesuarus bei mergaitiškas puošmenas. Regis moteriškumas iš esmės grįžta į stiprias pirmaujančias pozicijas. Plaukų aksesuaruose norisi išskirti tris esminius dalykus - daug gėlių, matomi segtukai ir lankeliai/ juostos. Variacijų šiose tendencijose iš tiesų gali būti begalės - pavasariškos gėlės gali būti tiek segtukai, tiek lankelis; segtukų plaukams stilistika vyrauja nuo itin paprastų iki kūrybiškų, meniškų ar ekstravagantiškų....

Kokios aksesuarų tendencijos jums atrodo patraukliausios? O gal planuojate grįžti į natūralų plaukų atspalvį? Ar jums patinka natūralumo ir moteriškumo kryptis šio pavasario-vasaros tendencijose?
Ačiū, kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė

Buvo aktualu? Komentuokite! Jūsų komentaras - geriausias atlygis!

Komentarai