THE ORDINARY Suncare mineral UV Filters SPF15 with antioxidants - plataus spektro apsauginis kremas nuo saulės su antioksidantais

Pradėjau apie tendencijas ir dingau? Iš ties kelioms dienoms dingau, nes paprasčiausiai susirgau. Ne ne, ne korona - yra ir kitų ligų! Greičiausiai tiesiog peršalau, vėjas perpūtė gerklę, o aš.. na pamiršau kad gyvenu prie jūros, vėjai čia gerokai stipresni ir derėtų nepamiršti šaliko. Vėl pamoka ir skaudi, nes vakar tai visai ne pyragai buvo. Šiandien jau geriau ir pamažu grįžtu į įprastą gyvenimą bei blogo įrašų pildymą. Kadangi pradėjau tendencijų ciklą, laikysiuosi tradicijų ir jas skelbsiu kas antru įrašu. Žinau, kad daliai mano skaitytojų tendencijos nėra aktualios, toji dalis labiau laukia įprastinių įrašų, tad standartiškai, kas antras įrašas tendencijoms, o į tarpus lieka standartinės apžvalgos. Šiandien vis dar vasariški produktai - noriu papasakoti apie vasaros metu labai aktyviai naudotą plataus spektro apsauginį veido kremą nuo saulės iš The Ordinary.

"Kur beeitum - nesvarbu, koks oras - visada pasiimk savo saulę."
A. J. D'Angelo


Produktas: THE ORDINARY Suncare mineral UV Filters SPF15 with antioxidants - plataus spektro apsauginis kremas nuo saulės su antioksidantais
Gamintojas: "Deciem", Pagaminta Kanadoje
Paskirtis: saugoti nuo UVA/UVB spindulių; drėkinti
Tinkamas tipas: visiems
Labiausiai patiko: lengvas pojūtis ant odos
Labiausiai nepatiko: keli vidutinio saugumo ingredientai sudėtyje
Tūris: 50 ml
Kaina: 8,70 EUR
Kur galima įsigyti: Douglas, deciem

Ką žada gamintojas: Mineraliniai UV filtrai SPF 30 su antioksidantais. THE ORDINARY linijos Mineraliniai UV filtrai užtikrina ne tik SPF apsaugą, bet ir drėkinamąjį ir dirginimą malšinantį poveikį. Į Mineralinių UV filtrų sudėtį neįtraukiama nanodalelių. Vietoje jų naudojama pagerinta mikronizuota ZnO ir TiO2 dispersija, esanti lanksčiuose, didelio lakumo ir nekomedogeniniuose silikonuose, leidžia priemonei išlikti neįtikėtinai lengvai ir optimizuoti blokuojančių medžiagų kiekį. Iš esmės ZnO naudojamas dėl apsauginio efekto (ZnO papildomai atspindėdamas / lauždamas šviesą gali absorbuoti UV spindulius nesuformuodamas deguonies radikalų), o į sudėtį įtraukto TiO2 yra tik rutile.
NaudojimasTolygiai tepkite veidą 15–20 minučių prieš odą pradedant veikti UV spinduliams. Jei tikėtinas tolesnis UV spindulių poveikis, tam, kad palaikytumėte apsaugą, pakartotinai tepkite kas 2 valandas (poveikis nepriklauso nuo to, ar esate aptaškomas vandens, šluostotės rankšluosčiu, plaukiojate ar stipriai prakaituojate).


Pakuotė. The Ordinary kompanijos pakuotės mano galva yra prasčiausias aspektas ir visiškai suprantu kodėl. Gamintojas neinvestuoja į reklamas, nekuria įspūdingų dizainų ir vietoj akcentuojamos pakuotės kokybės ženklų dėmesį skiria pačiai priemonei. Šiuo atveju apsauginis saulės kremas atkeliavo itin minkšto plastiko tūbelėje su apačioje atkemšamu dangteliu. Didžioji dalis informacijos sudėta ant kartoninės pakuotės. Kaip ir minėjau aukščiau - gamintojas neinvestuoja į priemonių išvaizdą. Tiek tūbelė, tiek kartoninė dėžutė rudos spalvos su altu akcentu - nieko įmantraus, nieko labai gundančio ar traukiančio žvilgsnį. Sakyčiau viskas paprasta, kuklu ir skoninga.

Kvapas. Gamintojas priemonės sudėtyje nenaudoja kvapiųjų medžiagų, tad kremas kvepia ne pačiu maloniausiu, tačiau iš ties visiškai natūraliu kvapu. Būtent taip kvepia dauguma iš ties natūralių muilų, kurių gamyboje nenaudojamos kvapiosios medžiagos, joms palaikyti skirti ingredientai ar eteriniai aliejai.

Konsistencija gana lengva, iš pirmo žvilgsnio primena losjoną, tačiau masažuojant ant odos jaučiasi riebumas.


Sudėtis: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Glycerin, PEG-10 Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil, PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Caprylic/ Capric Triglyceride, Hexyl Laurate, Dimethicone/ PEG-10/15 Crosspolymer, Polyglyceryl-4 Isostearate, Astaxanthin, Disodium Uridine Phosphate, Ethyl Ferulate, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/ Leaf Extract, Haematococcus Pluvialis Extract, Picea Mariana Bark Extract, Arginine, Aspartic Acid, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Urea, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Linoleic Acid, Oleic Acid, Phytosteryl Canola Glycerides, Palmitic Acid, Stearic Acid, Isochrysis Galbana Extract, Lysolecithin, Lecithin, Triolein, Pentylene Glycol, Dipropylene Glycol, Polyglyceryl-10 Oleate, Polyglyceryl-5 Trioleate, Polyglyceryl-10 Stearate, Tocopherol, Alumina, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.


Poveikis. Visų pirma, tai esu labai maloniai nustebinta priemonės sudėtimi - ji tiesiog nuostabi, gera, saugi. Kremo pagrindą sudaro vanduo, silikono pagrindo medžiaga ir nuo saulės saugantys cinko oksidas bei titano dioksidas. Abu saulės filtrai visiškai saugūs, natūralūs, Apskritai priemonės sudėtyje daug drėkiklių, odą minkštinančių medžiagų, antioksidantų. Yra ir kelios vidutinio saugumo priemonės, konservantas, tačiau jų kiekiai nėra dideli, tad nerimauti nėra priežasčių.

Apsauginių saulės kremų konsistencijos dažnai būna sunkios, riebokos, o padengus ant veido apsunkina odą. The Ordinary apsauginis kremas nors ir atrodo, kad turi riebumo, tačiau visiškai neapsunkina veido odos, jį lengva tolygiai paskirstyti ir jis gan greit susigeria. Atrodo, kad ant odos absoliučiai nieko papildomo nebūčiau tepus ir tikriausiai tas lengvumo pojūtis man daro didžiausią įspūdį. 

Kaip veido kremas apsaugo odą nustatyti sudėtinga ir namų sąlygomis vargu ant įmanoma? Mano rankose apsauginis kremas su SPF15 ir tokia apsauga yra pernelyg maža mūsų karštoms vasaroms. Tokiu atveju reiktų kremą dažnai dengti pakartotinai, bet kai ryte pasidažai, tokio kremo reaplikavimas darosi sudėtingu reikalu. Perkant deciem parduotuvėje tuo metu nebuvo kito pasirinkimo šiam produktui, visos rimtesnės apsaugos buvo išparduotos, o man norėjosi pabandyti. SPF 15 labiau tinkama rudens ar žiemos sezonui, kai saulė nėra tokia aktyvi kaip vasarą. Ir visgi šią vasarą priemonės man visiškai pakako - ant odos neatsirado pigmentinių dėmių ar saulės pažeidimų, nenusvilau nosies, kaktos ar skruostų. O ir naudodama apsaugą jaučiausi visiškai saugi - tikriausiai pats geriausias apsauginis kremas nuo saulės veidui su maloniausia tekstūra, saugiausia sudėtimi ir visiškai protinga kaina.




Ačiū, kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė

Komentarai