SALERM Keratin Shot Co-Wash Express - plaukus ištiesinanti ir atstatanti emulsija su keratinu

Turi tiesius plaukus - nori garbiniuotų... Turi garbiniuotus - nori tiesių... O tais atvejais, kai esat kaip aš - banguotais, tikriausiai etapais, norisi tai normaliai garbiniuotų, tai normaliai tiesių? Kiek ilgiau nei pusmetį nuo praeitos vasaros norėjau pasidaryti chemines garbanas, bet mano plaukų būklė to neleido, na jei nenorėjau nuplikti. O dabar jau kuris laikas noriu tiesiog tiesaus plauko, jokių pūtimųsi, jokio bangavimo - tiesaus ir paklusnaus plauko.

Prieš mėnesiuką Vitrina PRO pasiūlė man išbandyti tiesinimo procedūrą namuose ir iš pradžių aš tiesą sakant pabūgau. Pabūgau ir naudojimo būdo, ir savo įgūdžių darant tokias procedūras, kamavo ir baimė tiesiog nesugebėti išsitiesinti pačiai. Tačiau paskaičius naudojimo instrukcijas, dažniausiai iškylančius klausimus ir įsigilinusi į produktą nusprendžiau imti ir bandyti - viskas pasirodė pakankamai paprasta. Kadangi jau rašau šio įrašo įžangą, produktas išbandytas, rezultatai užfiksuoti, tad laikas nuomonei.

"Nėra nieko, ko nebūtų galima padaryti iš trečiojo karto."
Kinų patarlė


Produktas: SALERM Keratin Shot Co-Wash Express - plaukus ištiesinanti ir atstatanti emulsija su keratinu
Gamintojas: "Salerm Cosmetica Profesional". Pagaminta Barcelona, Ispanijoje
Paskirtis: plaukams - suteikti ilgalaikį tiesinimą (3-4 mėn.)
Tinkamas tipas: visiems
Labiausiai patiko: efektas
Labiausiai nepatiko: sudėties nesaugumas
Tūris: 500 ml
Kaina*: 49,00 EUR
Kur galima įsigyti: Vitrina PRO parduotuvėse
Įvertinimas: 4/5

Ką žada gamintojas: INOVATYVUS, PROGRESUOJANTIS, ILGAI IŠLIEKANTIS PLAUKŲ TIESINIMAS, PLAUKŲ PRIEŽIŪRA IR ATSTATYMAS - PAPRASTAI TIK VIENU ŽINGSNIU. Pasitelkę savo ilgamečius ekspertus ir jų žinias SALERM pristato revoliucinės formulės plaukų tiesinimui skirtą produktą - SALERM KERATIN SHOT CO - WASH. Pagrindinis prioritetas, kuriant šį produktą - universalumas ir intensyviai drėkinantis plaukų tiesinimas.

SALERM COSMETICS Keratin Shot co-wash - profesionalus plaukų tiesinimui skirtas produktas, sukurtas lengvos molekulės hidrolizuoto keratino pagrindu, kuris veikia ir kaip šampūnas, ir kaip kondicionierius, tiesinimo procedūrą sutrumpindamas iki vieno žingsnio, kuriam reikia tik 20 minučių. Progresyvus ir ilgai išleikantis plaukų tiesinimas, apsaugo plauką ir suteikia jam išskirtinį glotnumą.

PLAUKŲ TIESINIMAS suteikia galimybę jau po pirmos procedūros GAUTI STULBINAMUS REZULTATUS Nuosekliai naudojant ir atliekant procedūras tiesinimo efektas tampa vis stipresnis, tačiau akivaizdūs rezultatai matyti iš karto jau po pirmosios procedūros. Efektas išlieka 4 mėnesius po procedūros, jeigu atliekant procedūrą bei plaukų priežiūros metu po jos yra viskas daroma nuosekliai pagal instrukcijas. Formulę sudaro neutralizuojantys pigmentai, kurie nuslopina varinius atspalvius, tipiškai suaktyvėjančius plaukų tiesinimo metu ir ypatingai išryškėjančius ant šviesių - blond plaukų.

PRIVALUMAI:
- Procedūra vieno žingsnio
- Profesionali formulė su hidrolizuotu keratinu
- Dermatologiškai ir kliniškai testuota

Salerm co-wash formulė veikia vienu paprastu žingsniu. Sudėtį sudarantys ypatingai aktyviai kondicionuojantys, valymo savybėmis pasižymintys bei plaukų tiesinimą skatinantys komponentai leidžia efektyviai išplauti plaukus ir užtikrinti nepriekaištingą plaukų ištiesinimą. Šis produkas lyginant su kitomis plaukų tiesinimo sistemomis sutrumpina procedūrą pusiau: Co-wash procedūrai reikalingas — vienas plovimas, vienas džiovinimas, vienas teisinimas. Kitoms rinkoje egzistuojančioms sistemoms - du plovimai, du džiovinimai, vienas tiesinimas. Keratin Shot co-wash sudėtyje esantis hidrolizuotas keratinas užtikrina progesyvų tiesinimo efektą, kuris atstato plauko struktūrą.

Pastaba: Salerm rekomenduoja procedūrą atlikti į mėnesį kartą. Jeigu plaukai yra labai nepaklusnūs ir kieti, procedūrą rekomenduojame pakartoti po 24 valandų ar po vienos savaitės.

ALTERNATYVŪS NAUDOJIMO BŪDAI:
- Keratin Shot co-wash tai plaukų priežiūrai ir atstatymui skirtas produktas, kuris gali būti naudojamas kas savaitę ar kas dvi intensyviai plaukų priežiūrai.
- Tokia priežiūra leis Jums pasiekti norimą efektą, išlaikyti tiesius plaukus iki kitos procedūros salone, reguliarus galvos plovimas ir džiovinimas, naudojant šį produktą leis sumažinti vizitų skaičių salone. Produktas gali būti naudojamas kas savaitę ar kas 15 dienų.
- Pakeiskite savo reguliariai naudojamus plovimui ir kondicionavimui skirtus produktus į Keratin Co-wash.
- Užtepkite ant plaukų apytiksliai 5 - 10 ml Co-wash produkto ir švelniai įmasažuokite, kad produktas gerai įsigertų ir veiktų kaip aktyvi bazė.
- Palikite veikti nuo 5 iki 10 min tuomet išplaukite vandeniu.
- Išdžiovinkite/ tiesinkite plaukus įprastu būdu.

Naudojimas
1. Jeigu plaukai yra labai nešvarūs, pirmiausiai juos išplaukite su šampūnų (be jokio kondicionieriaus). Tuomet kiek įmanoma nusausinkite drėgmę su rankšluoščiu. Salerm rekomenduoja naudoti co-wash produktą, jeigu plaukai nėra labai nešvarūs. Jeigu plaukams yra reikalingas gilesnis valymas, tuomet naudokite Keratin Shot linijos šampūną.
2. Paskirstykite plaukus į 4 dalis. Padenkite plaukus su Keratin Shot co-wash, naudodami šukas ir pirštines, įmasažuokite su rankomis.
3. Palikite veikti 20 - 40 min
4. Išplaukite su vandeniu. Nenaudokite šampūno ir kondicionieriaus.
5. Džiovinkite plaukus su džiovintuvu, nuolat juos šukuojant. Tuomet suskirstykite plaukus sruogomis ir atsižvelgiant į plaukų būklę tiesinkite plaukus. Tiesinimui naudokite 210 C ar 240 C laipsnių temperatūrą. Rekomenduojama vieną sruogą tiesinti 6-10 kartų.
6. Pabaigai, naudokite Keratin Shot linijos produktus. Padenkite plaukus nedideliu kiekiu Keratin Shot serumo (R195) tam, kad uždarytumėte plauko žvynelius ir užtikrintumėte ilgesnį išsilaikymą. Po procedūros plaukų priežiūrai naudokite Keratin Shot šampūną (R181) ir giliai atstatančią Keratin Shot Impact plus kaukę (R816).

Neplaukite ir nedrėkinkite plaukų 24 valandas po procedūros.Plastikinė pakuotė savo dizainu nelabai patrauktų mano akį parduotuvės lentynoje, tačiau puikiai žinau kodėl. Gamintojas orientuojasi į profesionalų rinką, kur pakuotės išvaizda nėra itin svarbi ir paprastai neturi itin patrauklaus dizaino. Melsvai violetinės spalvos plastikas ir keli melsvi akcentą suteikiantys užrašai. Butelis nemažas, tačiau patogios siaurėjančios formos ir labai patogiu dozuoti priemonę atkemšamu dangteliu.

Kvapas. Šiuo periodu, kai lauke itin aukštas užterštumas ir ore skraido itin daug dulkių, kai namuose nuo jų negelbėja net valymas porą kartų dienoje, man sukilusi alergija, esu patinusi ir sunkiai užuodžiu kvapus. Apskritai pavasarį su kvapais man būna labai sunku, todėl jūs man atleiskite, jei sunkiai atpažįstu net ir labai elementarius kvapus pavasario apžvalgose. Šiuo periodu priemonės kvapas man labai jau primena kažkuriuos vaikiškus vaistus nuo kosulio, saldžius, tačiau pablėsusio gaivumo.

Konsistencija. Skaidriai violetinė emulsija tirštos, gelinės konsistencijos.


Sudėtis: AQUA (WATER), GLYXOLIC ACID, COCAMIDE MIPA, CETRIMONIUM CHLORIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, HYDROLYZED KERATIN, BUTYLENE GLYCOL, TRIETHANOLAMINE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PEG-90M, SODIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM, CI 60730 (EXT. D&C VIOLET No.2).


Poveikis. Nuo ko pradėti pirmiausia? Tikriausiai nuo savo plaukų? Mano plaukas natūraliai porėtas, linkęs stipriai pūstis ir veltis. Natūraliai mano plaukas banguotas ir jei dabar sukilo pavydo kirminiukas (nes dažnai girdžiu, "oij, kaip faina turėti banguotus plaukus"), galiu nuraminti - jų tekstūra manęs niekuomet nedžiugino. Jei tos bangos kristų tvarkingai ar būtų įmanoma jas gražiai suformuoti, galbūt ir būtų faina, o dabar viskas atrodo kai pradėtas sukti šarkos lizdas - nei šiaip, nei taip. Man norisi tvarkingų plaukų, bet labai nepatinka plaukų formavimo priemonės, kurių dėl sauso plauko, nesu pasiruošusi kasdien plauti lauk. Jau kuris laikas esu pastebėjusi, mano plaukas palankiai vertina kuo retesnį plovimą ir atrodo sveikiau plaunant 1-2 kartus savaitėje, nei kasdien ar kas antrą dieną. Aišku, jei jie nešvarūs, suprakaituoja po sporto ar intensyvios veiklos, nieko prieš išplauti ir sekančią dieną, tačiau plaukų formavimo produktų vistiek neprisiverčiu naudoti kasdien. Kas dar? Dešimtmetį balinau plaukus, iš kurių pastaruosius metus tai dariau namie, todėl taip, tas nuotraukoje matomas tarsi iškąstas plaukų gabalas yra nutrupėję plaukai... Ir jie jau ataugę - rudenį buvo baisiau.

Kadangi jau buvau prisižaidusi su plaukų dažymu namie, labai stresavau ir prieš pirmą šios priemonės naudojimą - ar nebus taip, kad nudeginsiu, sugadinsiu ar kaip kitaip pažeisiu plaukus dar labiau? Didesnį nerimą kėlė ir priemonės naudojimas griežtai su pirštinėmis (nors nuotraukai tai fotografavau be jų). Tačiau pirmas kartas buvo sklandus - išploviau plaukus šampūnu, sekdama instrukcijas paskirsčiau emulsiją ir palaikiau 40 minučių. Buvo galima ir 20 min, bet žinant mano užsispyrusią plauko tekstūrą (garbanos laiko tik tuo atveju, jei supurški visą lako buteliuką!), pamaniau, kad ilgiau nepakaks. Tuomet beliko išplauti, išdžiovinti ir ištiesinti. Paskutinis žingsnis savarankiškai, man buvo didžiausias iššūkis. Nesu patyrusi plaukų profė ir pasiekti ties kaklu esančias sruogas buvo sunkiausia - nelengva ir tai, kad per vieną sruogą tiesintuvu reikia braukti 6-10 kartų! Tačiau su tuo susitvarkiau ir rezultatą prieš ir po galite matyti žemiau esančioje nuotraukoje.


Įspūdinga? Iš tiesų nerealu matyti tokius tiesius savo plaukus! Aš plaukų priežiūrai neturėjau papildomų priemonių po tiesinimo, tad tiesiog tepiau aliejuku ir plaukų kremu. Kaip jau pilnai išsidžiaugiau rezultatais, sunerimau, kaip mano plaukai atrodys po pirmojo plovimo. Žinia, ir be jokių priemonių galima gauti panašius rezultatus, tik jie laiko iki išplovimo. O čia gamintojas pažadėjo, kad plaukai išliks tiesūs 3-4 mėnesius! Skamba kaip svajonė!

Pirmasis plovimas buvo su Nature Box priemonėmis (specializuotų neturiu), kurios šiaip jau išpučia mano plaukus dar labiau, suteikia jiems lengvumo ir jie tampa skraidantys į visas puses. Plaukams leidau džiūti natūraliai ir kas kart pasižiūrėjus į vis labiau pradžiūvusius plaukus ėmiau nerimauti. Ant plaukų tai vienur, tai kitur matėsi lengvos bangelės ir beveik buvau nusiteikusi palaidoti viltis apie tiesius plaukus, o produktą nuteisti. Tik pilnai išdžiūvus pamačiau, kad iš tiesų ties kaklu nugaroje išryškėjo porą bangų, plaukai tapo kiek didesnės apimties, tačiau jie tikrai negrįžo į pradinę būklę. Jie vis dar buvo tiesūs, tik vienoje vietoje išlindo tas kas neturėjo išlįsti. Pasukus galvą priėjau išvados, kad:
1. arba šiam produktui reikia specialių plaukų plovimo priemonių, kurias rekomenduoja gamintojas, o ne tai, ką turim namie. Realiai pagalvojus, kad būtų gerai, bet tikriausiai nėra būtina.
2. arba aš tiesiog tą sruogą gale neištiesinau pakankamai gerai ir ji, vos gavusi galimybę grįžo į savo pradinę būseną. Būtent šis variantas man pasirodė labiau tikėtinas ir realesnis.

Kol kas mano nuomonė apie šią priemonę labai gera. Norint optimaliai tiesių plaukų rezultato, po mėnesio procedūrą reiktų pakartoti. Tačiau apskritai turėtų laikyti bent tris mėnesius tiesūs, jeigu viską darome kruopščiai ir teisingai. Beje, labai norisi pagirti ir plauko būklę po šios procedūros - jie ne tik tiesūs, bet šiai dienai turi to malonaus šilkinio švelnumo. O kas bus po kiek laiko?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Būtinai šį įrašą papildysiu naujais potyriais, stebėdama, kiek realiai išsilaikys plaukų tiesumas, kaip atrodys po kelių plovimų, po procedūros atnaujinimo ir žinoma, po 3-4 mėnesių, nes gi smalsu, ar išties tiek laiko?

PAPILDYMAS:

Taigi, galiausiai turiu prisėsti ir papildyti šį įrašą savo nuomone. Ši priemonė mano plaukuose išlaikė apie mėnesį laiko, nors buvo deklaruoti bent 3 mėnesiai. Iš karto čia norisi pastebėti, kad mano plaukai gana ploni, porėti ir labai nepaklusnūs - suformuotos garbanos net ir su plaukų laku vargiai išlaiko keturias valandas, ištiesinus - jau pavakare galiu rasti krūvą garbanų, o jei ant šukuosenos nesupurškiu bene  viso lako buteliuko - tuomet net nesitikiu kad ji laikys ilgiau nei pūstelėjus pirmam vėjeliui. Užsispyrę ir gyvenantys savo gyvenimą plaukai tiesiog nelaiko, todėl net nekyla rankos rašyti kažkokius kaltinančius žodžius. Po mėnesio laiko tiesiog dar kartą pakartojau procedūrą ir vėl džiaugiausi gražiais, tiesiais plaukais.
Net ir tas faktas, kad produktas neišlaikė tiesių plaukų ilgiau manęs neliūdina, nes turiu pastebėti kitas jo savybes. Plaukams pradėjus garbiniuotis ir lendant vis daugiau susivijusių sruogų, ėmiau pastebėti, koks iš tiesų mano plaukas paklusnus, švelnus, minkštas ir glotnus (ne tiesus, glotnus)! Paskutines dienas stebėdama veidrodyje savo plaukus su turimu vaizdu jau kaip ir tikėtumeisi pasišiaušusio, besiveliančio plauko, nes žinai, jog taip yra. Tačiau esmė ta, kad jų būklė atrodo kaip po geros gydymo procedūros, nors vizualiai tokie pat, kaip visuomet! Ir tai mane džiugina, nepaprastai džiugina! Aš nieko prieš tiesintis kas mėnesį, kol mano plaukai turės tą puikų vaizdą ir malonų slydimo tarp pirštų jausmą; net jei informacinis lapelis man žadėjo 3-4 ramybės mėnesius.

P.S. noriu šiek tiek pakalbėti ir apie kvapą. Dengiant priemonę ir uostant iš buteliuko ji kvepia labai maloniai, išplaunant po procedūros didesnio kvapo pokyčio nėra. Tačiau po maždaug 2-3 savaičių su kiekvienu plovimu, matomai išsiplaunant priemonei, ant plaukų atsiranda labai specifinis ir stiprus kvapas, kuris nenusiplauna. Iš pradžių kaltinau rankšluostį, galvojau, kad sugedo mano plaukų kaukė ar užsikimšo dušo galvutė, galiausiai apkaltinau ir vandentiekio vandenį... Sudėjus visus aspektus galiausiai paaiškėjo, kad kalta tiesinanti emulsija. Didelio poveikio naudojimui kvapas kaip ir neturi, bet reiktų turėti galvoje, kad išsiplaunant priemonei atsiranda specifinis kvapas, kuris išdžiūvus plaukams nebesijaučia.
Ačiū, kad skaitote,
Gėlėta kosmetinė

* nurodyta gaminio kaina tik orientacinė. Visuomet galima rasti gaminio akcijų ar nuolaidų. Taip pat neturiu galimybės palyginti visų priemonės pardavimo vietų.

PR-Sample

Komentuokite! Grįžtamasis ryšys svarbesnis nei atrodo! Nebus jūsų - neliks ir blogo!

Komentarai